Categories
Uncategorized

ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ* ΑΜΕΣΗ ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΗ, ΑΜΕΣΗ ΕΚΔΟΣΗ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΩΝ, ΣΤΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ η ΣΤΟ ΥΠΟΘΗΚΟΦΥΛΑΚΕΙΟ.ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΜΕ ΑΜΕΣΑ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΣΥΜΒΟΛΑΙΩΝ ΣΑΣ, ΤΑΠ, ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ, ΥΠΟΘΗΚΟΦΥΛΑΚΕΙΟ, ΔΕΗ, ΔΟΥ κ.α.

ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ* ΑΜΕΣΗ ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΗ, ΑΜΕΣΗ ΕΚΔΟΣΗ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΩΝ, ΣΤΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ η ΣΤΟ ΥΠΟΘΗΚΟΦΥΛΑΚΕΙΟ.ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΜΕ ΑΜΕΣΑ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΣΥΜΒΟΛΑΙΩΝ ΣΑΣ, ΤΑΠ, ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ, ΥΠΟΘΗΚΟΦΥΛΑΚΕΙΟ, ΔΕΗ, ΔΟΥ κ.α.

Γραφεία κατάθεσης δηλώσεων κτηματολογίου
ΝΟΜΟΣ ΔΗΜΟΣ/ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ/ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΔΡΑ ΑΡΜΟΔΙΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΗΣΗΣ ΗΜΕΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ 19, ΑΘΗΝΑ Δευτέρα έως Παρασκευή
ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ ΒΑΣΣΟΥ 11 13, ΟΚΧΕ, 115 21 ΑΘΗΝΑ
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ ΒΑΣΣΟΥ 11 13, ΟΚΧΕ, 115 21 ΑΘΗΝΑ Τετάρτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ (για το µη υπαγόµενο τµήµα στο Κτηµατολόγιο Πρωτευούσης) ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΠΡΩΗΝ ΔΥΤΙΚΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ), 167 77 ΕΛΛΗΝΙΚΟ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΠΡΩΗΝ ΔΥΤΙΚΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ), 167 77 ΕΛΛΗΝΙΚΟ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΝΗ 126 & ΣΚΟΥΖΕ 1ος ορ. 185 35 ΠΕΙΡΑΙΑΣ Δευτέρα Τρίτη Πέµπτη Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΟΛΩΜΟΥ 15 & ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ, 122 44 ΑΙΓΑΛΕΩ Δευτέρα και Τετάρτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Λ.ΑΘΗΝΩΝ 181 183, 124 61 ΧΑΪΔΑΡΙ Τρίτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΗΣ 6, 123 51 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Πέµπτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ‘’ΜΑΖΑΡΑΚΗ», ΒΟΡΕΙΟΥ ΗΠΕΙΡΟΥ, 121 33 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Δευτέρα Τετάρτη Πέµπτη Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΡΧΙΜΗΔΟΥΣ 2 & ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ, ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ, 1ος όροφος, 111 46 ΓΑΛΑΤΣΙ Δευτέρα και Τετάρτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 15 17 & ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, 1ος όρ. 141 21 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΕΥΚΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 15 17 & ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, 1ος όρ. 141 21 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 15 17 & ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, 1ος όρ. 141 21 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ ΠΙΝΔΟΥ 6, 144 52 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Τρίτη και Πέµπτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΕΩΣ ΠΙΝΔΟΥ 6, 144 52 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Τρίτη και Πέµπτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΠΙΝΔΟΥ 6, 144 52 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Τρίτη και Πέµπτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ ΠΙΝΔΟΥ 6, 144 52 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Τρίτη και Πέµπτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΤΡ. ΚΑΛΛΑΡΗ 13,ΠΑΛΑΙΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ, 154 52 Π. ΨΥΧΙΚΟ Τρίτη 11:00 14:30
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΣΠΕΡΙΔΩΝ 18, 136 74 ΑΧΑΡΝΕΣ Δευτέρα,Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΙΙ ΚΤΙΡΙΟ ΔΕΤΕΑΛΛΑ, ΣΥΜΒΟΛΗ ΤΩΝ ΟΔΩΝ ΣΤΕΛΙΟΥ ΜΗΓΙΑΚΗ & ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ & ΟΔΥΣΣΕΩΣ ΕΣΚΙΝΤΖΟΓΛΟΥ, 133 41 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ Τρίτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΙΔΩΝ 18, 136 74 ΑΧΑΡΝΕΣ Δευτέρα,Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ‘’ΜΑΖΑΡΑΚΗ», ΒΟΡΕΙΟΥ ΗΠΕΙΡΟΥ, 121 33 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Δευτέρα Τετάρτη Πέµπτη Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ‘’ΜΑΖΑΡΑΚΗ», ΒΟΡΕΙΟΥ ΗΠΕΙΡΟΥ, 121 33 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Δευτέρα Τετάρτη Πέµπτη Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 17 & ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΚΟΥ, 193 00 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ Πέµπτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΙΙ ΚΤΙΡΙΟ ΔΕΤΕΑΛΛΑ, ΣΥΜΒΟΛΗ ΤΩΝ ΟΔΩΝ ΣΤΕΛΙΟΥ ΜΗΓΙΑΚΗ & ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ & ΟΔΥΣΣΕΩΣ ΕΣΚΙΝΤΖΟΓΛΟΥ, 133 41 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ Τρίτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΕΣΠΕΡΙΔΩΝ 18, 136 74 ΑΧΑΡΝΕΣ Δευτέρα,Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΕΣΠΕΡΙΔΩΝ 18, 136 74 ΑΧΑΡΝΕΣ Δευτέρα,Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΕΣΠΕΡΙΔΩΝ 18, 136 74 ΑΧΑΡΝΕΣ Δευτέρα,Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΦΥΛΗΣ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΙΙ ΚΤΙΡΙΟ ΔΕΤΕΑΛΛΑ, ΣΥΜΒΟΛΗ ΤΩΝ ΟΔΩΝ ΣΤΕΛΙΟΥ ΜΗΓΙΑΚΗ & ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ & ΟΔΥΣΣΕΩΣ ΕΣΚΙΝΤΖΟΓΛΟΥ, 133 41 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ Τρίτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 17 & ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΚΟΥ, 19300 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ Πέµπτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΙΝΔΟΥ & ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ 1, 145 65 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Δευτέρα
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΟΙΞΕΩΣ ΠΙΝΔΟΥ & ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ 1, 145 65 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Δευτέρα
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΠΙΝΔΟΥ & ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ 1, 145 65 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Δευτέρα
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ 10Α, 2ος όρ. 153 51 ΠΑΛΛΗΝΗ Τρίτη και Πέµπτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΟΥΣΗΣ ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ 10Α, 2ος όρ. 153 51 ΠΑΛΛΗΝΗ Τρίτη και Πέµπτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ 10Α, 2ος όρ. 153 51 ΠΑΛΛΗΝΗ Τρίτη και Πέµπτη
Ν.ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΜΑΚΑΣΙΝΗ ΤΖΙΒΑΝΗ 1 & ΦΙΛΙΑΣ 5, 190 09 ΡΑΦΗΝΑ Τρίτη και Πέµπτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΕΝΑΚΗ 3, 145 61 ΚΗΦΙΣΙΑ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΕΝΑΚΗ 3, 145 61 ΚΗΦΙΣΙΑ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΕΚΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΕΝΑΚΗ 3, 145 61 ΚΗΦΙΣΙΑ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΙΝΔΟΥ & ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ 1, 145 65 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Δευτέρα
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ (ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ) 190 07 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ Τρίτη και Πέµπτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΛΕΩΦ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 196, ΑΘΛΗΤΙΚΟ & ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ, ΚΤΙΡΙΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, 1ος όρ. 190 05 ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΟΣ 1, ΚΟΙΝΟΤΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ, 152 36 ΠΕΝΤΕΛΗ Δευτέρα
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΟΣ 1, ΚΟΙΝΟΤΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ, 152 36 ΠΕΝΤΕΛΗ Δευτέρα
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 10, ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΑΜΑΤΑΣ, 145 75 ΣΤΑΜΑΤΑ Δευτέρα
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ (ΜΠΑΛΑΣ) ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 10, ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΑΜΑΤΑΣ, 145 75 ΣΤΑΜΑΤΑ Δευτέρα
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΛΙΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΠΡΩΗΝ ΔΥΤΙΚΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ), 167 77 ΕΛΛΗΝΙΚΟ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΠΡΩΗΝ ΔΥΤΙΚΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ), 167 77 ΕΛΛΗΝΙΚΟ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΠΡΩΗΝ ΔΥΤΙΚΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ), 167 77 ΕΛΛΗΝΙΚΟ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΠΡΩΗΝ ΔΥΤΙΚΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ), 167 77 ΕΛΛΗΝΙΚΟ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΒΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΠΡΩΗΝ ΔΥΤΙΚΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ), 167 77 ΕΛΛΗΝΙΚΟ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΠΡΩΗΝ ΔΥΤΙΚΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ), 167 77 ΕΛΛΗΝΙΚΟ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΠΡΩΗΝ ΔΥΤΙΚΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ), 167 77 ΕΛΛΗΝΙΚΟ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΠΡΩΗΝ ΔΥΤΙΚΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ), 167 77 ΕΛΛΗΝΙΚΟ Δευτέρα έως Παρασκευή και Δευτέρα Τετάρτη Παρασκευή από 22/6
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΤΑΥΡΟΥ ΕΠΤΑΛΟΦΟΥ & ΠΕΙΡΑΙΩΣ, ΑΙΘΟΥΣΑ 5 (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΤΙΡΙΟ ΕΝΑΝΤΙ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ), 177 78 ΤΑΥΡΟΣ Τρίτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΔΑΦΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΠΡΩΗΝ ΔΥΤΙΚΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ), 167 77 ΕΛΛΗΝΙΚΟ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΠΡΩΗΝ ΔΥΤΙΚΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ), 167 77 ΕΛΛΗΝΙΚΟ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ & ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1, ΠΑΛΑΙΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ, 195 00 ΛΑΥΡΙΟ Τρίτη και Πέµπτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ & ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1, ΠΑΛΑΙΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ, 195 00 ΛΑΥΡΙΟ Τρίτη και Πέµπτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ Λ.ΣΟΥΝΙΟΥ 4 & Π. ΓΚΙΝΗ, ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΥΒΙΩΝ, 190 10 ΚΑΛΥΒΙΑ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΝΘ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΚΟΥ 3, 190 01 ΚΕΡΑΤΕΑ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΒΑΡΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20, ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ, 19003 ΚΟΥΒΑΡΑΣ Δευτέρα
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΚΡΩΠΙΑΣ ΣΠΥΡΟΥ ΔΑΒΑΡΗ 77, 194 00 ΚΟΡΩΠΙ Δευτέρα έως Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΙΠΠΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ, 1ος όρ. 190 03 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ και ΣΠΥΡΟΥ ΔΑΒΑΡΗ 77, 194 00 ΚΟΡΩΠΙ Δευτέρα έως Παρασκευή
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΑΣ ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ & ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1, ΠΑΛΑΙΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ, 195 00 ΛΑΥΡΙΟ Τρίτη και Πέµπτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ & ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1, ΠΑΛΑΙΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ, 195 00 ΛΑΥΡΙΟ Τρίτη και Πέµπτη
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ & ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1, ΠΑΛΑΙΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ, 195 00 ΛΑΥΡΙΟ Τρίτη και Πέµπτη
Ν. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΘ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ 2, 1ος όροφος, 546 21 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Δευτέρα έως Παρασκευή
Ν. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΣΠ. ΜΟΥΣΤΑΚΛΗ 1, 3ος όροφος, ΚΕΠ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ, 553 37 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ Πέµπτη
Ν. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 125, ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ, 56728 ΝΕΑΠΟΛΗ Δευτέρα
Ν. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 125, ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ, 56728 ΝΕΑΠΟΛΗ Δευτέρα
Ν. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΛΕΧΟΒΟΥ 4, ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΗΜΟΥ ΣΥΚΕΩΝ, 566 26 ΣΥΚΙΕΣ Τετάρτη 8:00πµ 11:30πµ
Ν. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 115, 561 21 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 115, 561 21 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑΣ 35 & ΕΡΙΦΥΛΗΣ, 56224 ΕΥΟΣΜΟΣ Δευτέρα έως Παρασκευή
Ν. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Πρώην Δηµ. Διαµέρισµα Ιωνίας (νυν Δηµ. Διαµερίσµατα Νέας Μαγνησίας και Διαβατών)ΔΗΜΟΥ ΕΧΕΔΩΡΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ & ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 2, ΚΑΠΗ ΔΙΑΒΑΤΩΩΝ, 574 00 ΕΧΕΔΩΡΟΣ Πέµπτη
Ν. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΕΥΚΩΝ 8Η ΛΕΩΦ. ΕΙΡΗΝΗΣ 19,ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΕΥΚΩΝ, 54627 ΠΕΥΚΑ Τετάρτη 12:00µ 14:30µµ
Ν. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΣΠ. ΜΟΥΣΤΑΚΛΗ 1, 3ος όροφος, ΚΕΠ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ, 553 37 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ Πέµπτη
Ν. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ 57 & ΦΙΛΕΛΛΗΝΩΝ, ΠΡΩΗΝ ΚΕΠ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΑΛΩΝΙΑ, 57013 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ Τρίτη
Ν. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ 61, 564 29 ΕΥΚΑΡΠΙΑ Παρασκευή
Ν. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΑΛΕΙΑΣ 35 & ΕΡΙΦΥΛΗΣ, 56224 ΕΥΟΣΜΟΣ Δευτέρα έως Παρασκευή
Ν. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ 5 & ΚΩΛΛΕΤΗ 4, 570 17 ΝΙΚΟΠΟΛΗ Τρίτη
Ν. ΣΑΜΟΥ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΑΜΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΒΑΘΕΩΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΣΑΜΟΥ, ΠΙΝΔΑΡΟΥ 2 & Σ. ΣΟΦΟΥΛΗ, 83 100 ΣΑΜΟΣ Δευτέρα έως και Παρασκευή 8:30 πµ 12:00µ
Ν. ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΜΠΟΥΛΑΝΤΖΑ 5 & ΒΟΥΛΓΑΡΕΩΣ, 29 100 ΖΑΚΥΝΘΟΣ Δευτέρα
Ν. ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ΕΘΝ.ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ 59, 20 100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΗΛΕΙΑΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΕΡΜΟΥ 56, 27 100 ΠΥΡΓΟΣ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ 41 & ΠΕΡΓΑΜΟΥ, 21 100 ΝΑΥΠΛΙΟ Δευτέρα και Παρασκευή
Ν. ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΠΑΡΤΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΣΠΑΡΤΗΣ ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΜΚΛΩΝ,ΑΜΥΚΛΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ, ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 23 100 Δευτέρα και Παρασκευή
Ν. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 7, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ, 46 100 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ Δευτέρα
Ν. ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΟΗΕ 21 23, 22 100 ΤΡΙΠΟΛΗ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΜΙΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΛΑΜΙΕΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12, 35 100 ΛΑΜΙΑ Δευτέρα έως Παρασκευή
Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ, 38 002 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ Δευτέρα έως Παρασκευή
Ν. ΛΑΡΙΣΗΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 3Ο χλµ. ΠΑΛΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ, 2ος όρ. 41 336 ΛΑΡΙΣΑ Δευτέρα έως Παρασκευή
Ν. ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ 125, 43 100 ΚΑΡΔΙΤΣΑ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΕΒΑΔΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΛΕΒΑΔΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΙΟΥ 7 & ΕΡΚΥΝΑΣ ΓΩΝΙΑ, 32100 ΛΕΙΒΑΔΙΑ Δευτέρα έως Παρασκευή
Ν. ΚΙΛΚΙΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΙΛΚΙΣ ΔΗΜΟΥ ΚΙΛΚΙΣ ΠΛΑΤΕΙΑ Β΄ ΕΡΓΑΤΙΚΩΝ ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΑΜΠΕΛΩΝ, ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΑΨΥΚΤΗΡΙΟ, 61 100 ΚΙΛΚΙΣ Δευτέρα και Τετάρτη
Ν. ΠΕΛΛΗΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΔΕΣΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ ΘΟΔΩΡΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ 11, ΠΑΛΑΙΑ ΣΦΑΓΕΙΑ ΕΝΤΟΣ ΑΜΑΞΟΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΜΑΡΕΚΑ, 58 200 ΕΔΕΣΣΑ Δευτέρα έως Παρασκευή
Ν. ΦΛΩΡΙΝΗΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΦΛΩΡΙΝΗΣ ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΚΤΙΡΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ, ΠΡΩΗΝ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΤΑΓΑΡΗ, 53 100 ΦΛΩΡΙΝΑ Δευτέρα και Πέµπτη
Ν. ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 17 & 16ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ, ΠΑΛΑΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ, 60 100 ΚΑΤΕΡΙΝΗ Δευτέρα έως Παρασκευή
Ν. ΚΟΖΑΝΗΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΗΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ Β 31, 50 100 ΚΟΖΑΝΗ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΕΒΡΟΥ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΕΩ Σ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ο χλµ. Εθν. Οδ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ, ΞΕΝ/ΧΕΙΟ ALEXANDER BEACH, ΔΙΕΘΝΕΣ ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΡΑΚΗΣ, ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ & ΜΑΡΩΝΕΙΑ 68 100 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Δευτέρα έως Παρασκευή
Ν. ΞΑΝΘΗΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΟΥ ΞΑΝΘΗΣ Γ. ΣΤΑΥΡΟΥ 7 15, (1ος ΟΡΟΦΟΣ, ΑΝΩΘΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ) 67100 ΞΑΝΘΗ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΔΡΑΜΑΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΗΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 & ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΥ, 66 100 ΔΡΑΜΑ Δευτέρα έως Παρασκευή
Ν. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 18, 63 100 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή
Ν. ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΤΟΠΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ 27, 48 100 ΠΡΕΒΕΖΑ Δευτέρα και Παρασκευή

ΑΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΥΘΗΜΕΡΩΝ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΩΣΗ ΤΩΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΤΙΚΩΝ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ η ΤΟ ΥΠΟΘΗΚΟΦΥΛΑΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ, ΖΩΓΡΑΦΟΥ, ΓΛΥΦΑΔΑΣ κ.α.

ΑΜΕΣΗ ΕΚΔΟΣΗ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟΥ ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥΜΕΝΟΥ ΑΚΙΝΗΤΟΥ. ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ* ΕΚΔΟΣΗ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΩΝ.

Έντυπα
Έντυπα Αιτήσεων τα οποία χρησιμοποιούνται στα Κτηματολογικά Γραφεία και Υποκαταστήματα Ν. 4512/2018 για α) το Σύστημα Κτηματολογίου β) το Σύστημα Μεταγραφών και Υποθηκών γ) το Σύστημα Ενεχύρου

· Αίτηση για ΑΜΕΣΗ ΕΚΔΟΣΗ καταχώρηση εγγραπτέας πράξης
· Αίτηση για ΑΜΕΣΗ ΕΚΔΟΣΗ καταχώρηση εγγραπτέας πράξης με την διαδικασία του άρθρου 6 παρ. 4 του Ν. 2664/98
· Αίτηση για ΑΜΕΣΗ χορήγηση πιστοποιητικού
· Αίτηση για ΑΜΕΣΗ χορήγηση αντιγράφου ΚΦ/ΚΔ
· Αίτηση για ΑΜΕΣΗ χορήγηση αντιγράφου/ων
· Αίτηση για ΑΜΕΣΗ χορήγηση κτηματογραφικού διαγράμματος Κατηγορίας 1
· Αίτηση για ΑΜΕΣΗ χορήγηση κτηματογραφικού διαγράμματος Κατηγορίας 2
· Αίτηση ΑΜΕΣΗ διόρθωσης προδήλου σφάλματος
· Αίτηση ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ διόρθωσης σφαλμάτων που αφορούν γεωμετρικά στοιχεία των κτηματολογικών εγγραφών
· Περίληψη καταχώρησης εγγραπτέας πράξης
· Αίτηση για ΑΜΕΣΗ εγγραφή πράξης στα βιβλία του Συστήματος Μεταγραφών και Υποθηκών
· Αίτηση για ΓΡΗΓΟΡΗ χορήγηση αντιγράφου πράξης από τα αρχεία του Συστήματος Μεταγραφών και Υποθηκών
· Αίτηση για ΓΡΗΓΟΡΗ χορήγηση πιστοποιητικών από τα αρχεία του Συστήματος Μεταγραφών και Υποθηκών
· Αίτηση για ΓΡΗΓΟΡΗ χορήγηση αντιγράφου μερίδας/πιστοποιητικού ακτημοσύνης από τα αρχεία του Συστήματος Μεταγραφών και Υποθηκών
· Αίτηση για ΓΡΗΓΟΡΗ εγγραφή σύμβασης ενεχύρου του Ν. 2844/2000
· Αίτηση για ΓΡΗΓΟΡΗ χορήγηση αντιγράφου/ων σύμβασης ενεχύρου του Ν. 2844/2000

Έντυπα Αιτήσεων τα οποία χρησιμοποιούνται στα Υποθηκοφυλακεία που λειτουργούν ως Κτηματολογικά Γραφεία Ν. 2664/1998, αρ. 23

· Αίτηση για ΓΡΗΓΟΡΗ Καταχώρηση Εγγραπτέας Πράξης και Οδηγίες Συμπλήρωσης εντύπου.
· Αίτηση για ΓΡΗΓΟΡΗ Καταχώριση Εγγραπτέας πράξης με την διαδικασία του άρθρου 6§4 του Ν. 2664/1998 και Οδηγίες Συμπλήρωσης εντύπου.
· Αίτηση για ΓΡΗΓΟΡΗ χορήγηση αντιγράφου Κτηματολογικού Φύλλου-Αποσπάσματος Κτηματολογικού Διαγράμματος.
· Αίτηση για ΓΡΗΓΟΡΗ χορήγηση Κτηματογραφικού Διαγράμματος Κατηγορίας 1.
· Αίτηση για ΓΡΗΓΟΡΗ χορήγηση Κτηματογραφικού Διαγράμματος Κατηγορίας 2.
· Αίτηση Διόρθωσης Προδήλου Σφάλματος.
· Αίτηση διόρθωσης σφαλμάτων που αφορούν γεωμετρικά στοιχεία των κτηματολογικών εγγραφών.
· Αίτηση για ΓΡΗΓΟΡΗ χορήγηση Πιστοποιητικού Καταχώρισης Εγγραπτέας Πράξης.
· Αίτηση για ΓΡΗΓΟΡΗ χορήγηση Αντιγράφου/ων Εγγραπτέας Πράξης/εων.
· Αίτηση για ΓΡΗΓΟΡΗ χορήγηση Πιστοποιητικού Κτηματολογικών Εγγραφών Φυσικού/Νομικού Προσώπου.
· Αίτηση για ΓΡΗΓΟΡΗ χορήγηση Πιστοποιητικού Κτηματολογικών Εγγραφών Αντικειμένου Εγγραπτέων Δικαιωμάτων.
· Αίτηση για ΓΡΗΓΟΡΗ χορήγηση Αντιγράφου Στοιχείου από το Αρχείο Κτηματογράφησης.
· ΓΡΗΓΟΡΗ Περίληψη Καταχώρησης Εγγραπτέας Πράξης.

ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΟΥΡΕΣ Σ ΕΜΑΣ. ΑΜΕΣΗ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΩΝ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ. ΑΥΘΗΜΕΡΩΝ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΕΙΣ. ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ, ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ. ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟ ΣΑΣ η ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ η ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ. ΚΑΤΑΧΩΡΟΥΜΕ ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ ΣΤΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΤΑ Δ2 ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ. ΚΑΤΑΧΩΡΟΥΜΕ ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ ΣΤΟ ΥΠΟΘΗΚΟΦΥΛΑΚΕΙΟ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΔΙΔΙΟΥΜΕ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ η ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΑΣ, ΌΤΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Η ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΣΑΣ, ΤΗΣ ΓΟΝΙΚΗΣ ΠΑΡΟΧΗΣ, ΤΗΣ ΤΡΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΥΣΤΑΣΗΣ η ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΜΑΣ ΑΝΑΘΕΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΟΥΜΕ.

ΠΑΥΛΟΣ ΚΡΙΑΡΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΕΙΣ
ΤΑΠ
ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ
ΥΠΟΘΗΚΟΦΥΛΑΚΕΙΟ
ΤΗΛ. 2155403120 ΚΙΝ 6973495966

ΓΡΑΦΕΙΟ:
ΝΙΚΗ ΒΕΤΟΥΛΑ
ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
ΕΡΜΟΥ 60, 10563, ΑΘΗΝΑ.
ΤΗΛ. 2121046571,
ΚΙΝΗΤΟ 6945995464.

www.taxathens.gr

e-mail:taxathens@gmail.com

Που διαφέρουμε :
Αποκτάμε εμπειρία.
Κάνουμε γρήγορα και σωστά τις αιτήσεις για τα πιστοποιητικά σας, έτσι δεν καθυστερούμε τους υπαλλήλους και βγάζουμε γρήγορα και σωστά τα πιστοποιητικά σας.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *